ORGANIZATORZY

bigram
BIGRAM już od 1993 roku wspiera swoich Klientów w zakresie doboru oraz oceny najbardziej utalentowanych menedżerów i specjalistów. Jest jedną z najbardziej aktywnych i doświadczonych firm doradztwa personalnego w Polsce.
Dzięki wsparciu w zakresie rekrutacji na stanowiska executive, a także menedżerskie i specjalistyczne, setki organizacji z powodzeniem zakończyło procesy rekrutacyjne oferując pracę poleconym przez nas kandydatom o najwyższych kompetencjach. Wspiera Klientów również w procesie oceny i rozwoju ich kadry oferując m.in. Assessment i Development Centre, badania opinii pracowników, systemy wynagradzania, a także przeprowadzając outplacement, czyli program wsparcia osób zwalnianych.
Od 2002 roku BIGRAM należy do elitarnej sieci IIC Partners (www.iicpartners.com), która zrzesza największe firmy executive search na świecie. W 2013 roku przystąpił do największego, międzynarodowego aliansu Career Star Group (www.careerstargroup.com), w którym współdziałają firmy oferujące usługę outplacementu.

Więcej informacji: www.bigram.pl

enactus
Enactus to międzynarodowa organizacja non-profit, która wspiera studentów ponad 1600 uczelni wyższych w 36 krajach. Jest to największe na świecie stowarzyszenie łączące świat akademicki ze światem biznesu. W Polsce działa aktywnie 14 zespołów m. in. z takich miast jak Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Kraków. Dzięki działalności w Enactus studenci działając na rzecz lokalnych społeczności mogą zdobywać doświadczenie oraz przygotowywać się do odpowiedzialnej roli liderów przyszłości. Enactus w Polsce wspierają: PKO Bank Polski, AIG, Budimex, Cargill Polska, Grupa LOTOS, PMI Poland Chapter oraz Grupa Eurocash.

Więcej informacji o projekcie na: www.enactus.pl

gmcpoland
Global Management Challenge jest największą na świecie symulacją biznesową (komputerową) adresowaną do reprezentantów firm oraz studentów. GMC pozwala na rozwój zdolności analitycznych, oraz pozwala skonfrontować teoretyczną wiedzę zdobyta podczas studiowania ze światem prawdziwych decyzji podejmowanych w biznesie. Dla firm GMC jest doskonałym narzędziem rozwojowym dla pracowników oraz sposobem pozyskiwania młodych talentów.
Projekt cieszy się poparciem Giełdy Papierów Wartościowych która od lat występuje w roli Patrona honorowego. W poprzednich edycjach sponsorami konkursu byli m.in. AVON, Amazon, Visa, Deloitte, KGHM, Bank Zachodni WBK, Orange i wiele innych.
Co roku w konkursie uczestniczą renomowane firmy i organizacje, które są utożsamiane z nowoczesnymi metodami zarządzania. Konkurs w Polsce obecny jest już od 16 lat, w sumie wzięło w nim udział już ponad 300 firm i 100 uczelni.

Partnerami strategicznymi trwającej obecnie 15 edycji konkursu są Deloitte oraz Master Card.

Więcej informacji o projekcie na: www.gmcpoland.pl


Organizatorzy


Patroni Medialni Motywacje Młodych


Partnerzy


MOTYWACJE MŁODYCH 2017